Podgrzewacze wody

Dostępne w naszej ofercie podgrzewacze wody firmy METALBET, zwane potocznie bojlerami, to jedne z chętniej wybieranych zasobników i wymienników ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), stosowanych wszędzie tam, gdzie:

  • istnieje potrzeba szybkiego podgrzania i przechowywania ciepłej wody na potrzeby bytowo-gospodarcze (gotowanie, pranie, mycie itp.),
  • nie ma możliwości podłączenia się do miejskiej sieci wodociągowej lub wykonanie przyłącza byłoby nieopłacalne.

Szeroka gama oferowanych przez nas zasobników i wymienników ciepłej wody pozwala na dopasowanie typu bojlera do różnych rodzajów źródeł ciepła, takich jak kotły na paliwa stałe, gazowe, olejowe, kotły niskotemperaturowe, kominki z płaszczem wodnym, pompy ciepła czy kolektory słoneczne. Podgrzewacze wody polecane są wszystkim tym, którzy obok funkcjonalności domowych urządzeń, chcą postawić również na ich trwałość i ekonomiczność. Wykonane w oparciu o wysokiej jakości podzespoły oraz nowe technologie, służyć będą swoim użytkownikom długi czas i zapewnią niezawodność działania – nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na bojlery METALBET. Ostateczny wybór uzależniony jest od wielu czynników. Jeśli nie są Państwo pewni, które z urządzeń byłoby lepsze, z przyjemnością doradzimy w wyborze – wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

METALBET oferuje następujące rodzaje podgrzewaczy wody:

  • Zasobnik ciepłej wody bez wężownicy (na podkowę)
  • Wymiennik C.W.U. z wężownicą pojedynczą
  • Wymiennik C.W.U. z wężownicą podwójną
  • Wymiennik C.W.E. dwupłaszczowy

Materiały do pobrania:

pdf  Folder produktowy